Vico Rooms

  • Βρεφικές κούνιες

Το ξενοδοχείο Vico Rooms Νάπολη βρίσκεται κοντά στον Άγιο Γρηγόριο του Αρμενίου, σε απόσταση μόλις 1 χλμ.

Τα δωμάτια διαθέτουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και παροχές καφέ και τσαγιού για την άνεση των πελατών. Οι πελάτες έχουν πρόσβαση σε μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Οι πελάτες θα απολαύσουν ιταλική κουζίνα στο Trattoria da Nennella, το οποίο απέχει 6 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο Vico Rooms.

Το ξενοδοχείο απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από σιδηροδρομικό σταθμό Montesanto και 550 μέτρα από την Πιάτσα ντελ Πλεμπισίτο. Οι πελάτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν το Καστέλ Νουόβο, που είναι σε απόσταση 400 μέτρων. Εθνική Βιβλιοθήκη Βιτόριο Εμανουέλε Γ΄ βρίσκεται επίσης στην περιοχή 6 λεπτά με τα πόδια από το Vico Rooms. Για όσους προτιμούν τις δημόσιες συγκοινωνίες, ο σταθμός του μετρό Municipio βρίσκεται σε απόσταση 500 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Vico Rooms Νάπολη
Domus Myosotis Apartment Napoli
Τιμή μόνο για κινητά

Domus Myosotis Apartment Napoli

84 μ από το κατάλυμα
USD 142 USD 128
ανά νύχτα
Hotel Il Convento
Τιμή μόνο για κινητά

Hotel Il Convento

9.1
Άριστο 979 σχόλια
145 μ από το κατάλυμα
USD 98 USD 88
ανά νύχτα
Caruso Place Luxury Rooms & Suites
Τιμή μόνο για κινητά

Caruso Place Luxury Rooms & Suites

8.2
Πολύ καλό 791 σχόλια
148 μ από το κατάλυμα
USD 139 USD 125
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    2,9 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 12:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🌇
      Τo ξενοδοχείο Vico Rooms βρίσκεται κοντά στο κέντρο της πόλης;
      Το κέντρο της Νάπολης απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Vico Rooms.
    • 🚎
      Ποιες στάσεις συγκοινωνίας έχει κοντά σε τo ξενοδοχείο Vico Rooms;
      Ο πλησιέστερος σταθμός μετρό Municipio απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Vico Rooms, ενώ η στάση City Sightseeing - Capolinea απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    2,9 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Vico Rooms Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο